Renault Clio
techno full hybrid E-Tech 160 pk | Adapt. Cruise | Stoel- & Stuurverw. | 360 Camera |
Direct kopen, basisprijs: € 30.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.445,-
LEASEPRIJS: € 419,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.089,74 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | techno full hybrid E-Tech 160 pk | Adapt. Cruise | Stoel- & Stuurverw. | 360 Camera | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 januari 2026 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 2.501 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 419,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JTP-38-N |
| Motorinhoud: | 1.800 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 524 kg |
| Gewicht: | 1.246 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Vert absolu
- buitenspiegels in andere kleur
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- Full LED
- glans exterieur delen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Verwarmde buitenspiegels elektrisch verstelbaar en automatisch inklapbaar
- Infotainment
- Navigatie met Google-integratie
- Arkamys audio met 6 speakers
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- draadloze telefoonlader
- Instrumentenpaneel met 10,25" TFT kleurenscherm
- multimedia-voorbereiding
- OpenR link infotainmentsysteem met 10,1" touchscreen
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- Hoge middenconsole met armsteun
- Renault Handsfree Card voor openen, sluiten en starten zonder sleutel
- sfeerverlichting
- stoffen bekleding
- stuurbekrachtiging
- stuur kunstleder
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische koplampen met automatisch grootlichtassistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane centering assist
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overige
- 18" "rythmic"
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- 3D around view camera
- Blind spot warning met emergency lane keeping assist
- Easy park assist
- In hoogte verstelbare voorstoelen
- Intelligent adaptive cruise control
- Occupunt safety exit: waarschuwt passagiers als het openen van een deur gevaar oplevert
- Pack première full hybrid E-Tech
- parkeersensor voor
- Rear cross traffic alert me automatisch noodremsysteem